Bütün parçalar

yerli yerinde

Kurumsal Yayıncılık

İletişim çağında yaşıyoruz ve 21. yüzyıl, kurumların insanlara ulaşabilmesi adına her gün yeni bir yol açıyor. Ancak yine de bir gazete okumanın, renkli dergi sayfalarını merakla çevirmenin sıcaklığını sanal ortamda bulamıyoruz. İletişimde teknoloji ilerledikçe sıcak ilişkilere ve doğrudan iletişime duyulan özlem de o ölçüde artıyor. Üstelik artık zamanımız da hepimiz için oldukça değerli. Pek çok kaynaktan bilgiye ulaşmak son derece kolay bile olsa, en doğru bilgiye ulaşmak artık daha çok zaman alıyor. Bu nedenle tek ve en doğru kaynaktan alınan bilgi daima daha eksiksiz ve sağlıklı oluyor. Zaman, bilgi ve teknoloji üçgeninde kurumlar, hem kendilerini daha iyi tanıtmak ve anlatmak, hem de müşterileriyle olan bağlarını kuvvetlendirmek adına iletişim dergileri yayınlayarak zamanı yakalamayı seçiyorlar.

Günlük yaşamın stresi ve zaman kaygısı pek çok şeyden bihaber yaşamamıza neden oluyor.   Bazen çevremizde olup bitenlerin farkına bile varamıyoruz. Hayat kendini çok çabuk yeniliyor ve değişim çok hızlı gerçekleşiyor. Bu değişime ayak uydurmak isteyen kurumlar gerçekleştirdikleri yayıncılık faaliyetleriyle hem gündemi yakalıyor hem de ulaşmak istedikleri hedef kitleye çok daha hızlı ve kısa yoldan ulaşabiliyor.

Burada önemi olan nokta, tabi ki hedef kitle… Söz konusu olan yayıncılık olunca, tüm pazarlama faaliyetleri eksen değiştirebiliyor. Çünkü kurum dergileri, kurumu doğru ve dürüst bir şekilde tanıtarak ve aynı zamanda sosyal sorumlu bir konuma oturtarak, yüksek meblağlar harcanarak gerçekleştirilebilecek pazarlama ve reklam faaliyetlerini çok kısa sürede rayına oturtabiliyor. Bir kişinin masasında ya da sehpasında duran bir dergi, hem kurum prestiji hem de marka bilinirliği açısından büyük önem teşkil ediyor. Böylece kurum dergisi, kurumsal yapıya katkıda bulunan bir PR aracı haline geliyor.

Biz de Medyapan olarak hem kurum içi hem de kurum dışı yayıncılık konusundaki tecrübelerimizle, kurum dergilerinin proje aşamasından baskısına kadar her türlü noktasında bulunuyoruz ve hizmet anlayışımız gereği dergisini hazırladığımız kurumu kendi kurumumuz gibi tanıyarak çalışıyoruz. Bilgi üretim merkezi olarak çalışan Medyapan Editörleri, her türlü kurum içi ve kurum dışı yayını, röportajından fotoğraf çekimine, grafik tasarımından içerik oluşturmasına kadar hazırlar ve sunar. Yani Medyapan dergi projesini bir bütün olarak ele alır ve müşterisine herhangi bir iş bırakmaz.

7

Tangramın 7 parçası, Güneş, Ay, Mars, Jüpiter, Satürn, Merkür ve Venüs’ü temsil eder. 7 geometrik parçayı bir araya getirmeye odaklı bir zeka oyunu olan tangramda hedef, bütün parçaları, üst üste bindirmeden bir araya getirmektir.

https://www.medyapan.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_heart.svg

Şirket Hikayesi

Her kurumun bir yol hikayesi vardır. Eğer hikaye doğru kurgulanmazsa kişilerin başarısı kurumun önüne geçebilir ve hikaye objektif olmaktan uzaklaşabilir. İşte tam da bu noktada Medyapan’ın objektif yaklaşım ve yaratıcı gücü devreye girer. Hikayenizi bir de Medyapan’dan dinleyin.

https://www.medyapan.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_sheet_pencil.svg

Kurumsal Yayınlar

Kurumsal yayınlar, şirketlerin kendilerini daha iyi tanıtıp anlatması ve müşterileriyle bağlarını kuvvetlendirmesi için kilit taşı rolündedir. Medyapan’ın sizin için hazırladığı kurum içi ve kurum dışı dergiler ve prestij kitaplarla kurumunuz dile gelir.

https://www.medyapan.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_paperplane.svg

İçerik Oluşturma

Medyapan’ın deneyimli editör ekibi, her türlü yayınınız için hazır. Güncel gelişmeleri, hizmet verdiğiniz sektörün dinamiklerini ve değişen trendleri takip eden Medyapan, sizin için en doğru içerikleri oluşturur ve yönetir.